Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-marjanka

Křest knihy

34 fotek 24.4.2018 - zobrazení
Žáci 2. AE a 2. C se zúčastnili v úterý 17. dubna 2018 zdařilé akce v místní břevnovské knihovně. Spisovatelka Veronika Hájková křtila svoji novou knihu pro děti – Krámek pana Smítka. Děti se seznámily s prací spisovatelky, měly možnost klást dotazy, zasoutěžily si o pět nových knih a samozřejmě knihu samy pokřtily lentilkami. Na úspěch knížky si připily džusem a byly nadšené z bohatého občerstvení. Beseda byla velmi srdečná, pro děti zajímavá a inspirativní. Naše poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci této mimořádné akce.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.