Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-marjanka

SETKÁNÍ MĚSTSKÉHO ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU PRAHY 6

3 fotky 20.2.2018 - zobrazení
Dne 20. 2. 2018 proběhlo zasedání městského žákovského parlamentu Prahy 6. Naši školu zastupuje Lucie Voborová 6. C a Štěpán Zelenák 7. A. V první části si žáci ze svých řad volili předsedu MŽP. Dále pak hlasovali, zda podpoří návrh Rady městské části Prahy 6 o přejmenování ZŠ a MŠ Petřiny-jih na ZŠ a MŠ Věry Čáslavské a přejmenování bezejmenné křižovatky ulic Wüchterlova a Kafkova na náměstí Petra Šabacha. Oba návrhy žáci kladně podpořili. V druhé části byl pro žáky připraven vzdělávací program zaměřený na rozvoj komunikačních dovedností. Lucii a Štěpánovi děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.