Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-marjanka

Křest knihy

34 fotek 24.4.2018 - zobrazení
Žáci 2. AE a 2. C se zúčastnili v úterý 17. dubna 2018 zdařilé akce v místní břevnovské knihovně. Spisovatelka Veronika Hájková křtila svoji novou knihu pro děti – Krámek pana Smítka. Děti se seznámily s prací spisovatelky, měly možnost klást dotazy, zasoutěžily si o pět nových knih a samozřejmě knihu samy pokřtily lentilkami. Na úspěch knížky si připily džusem a byly nadšené z bohatého občerstvení. Beseda byla velmi srdečná, pro děti zajímavá a inspirativní. Naše poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci této mimořádné akce.
Vytvořte z tohoto alba: